Zaměření

Ocelové konstrukce pro stavby

Ocelové konstrukce pro stavby

Hlavní naší činnosti jsou navrhování a realizace objektů s ocelovou konstrukcí individuálně podle požadavků zákazníka.
Jedno z naších předností jsou ocelové haly dodáváné "na klíč" (tzn. včetně spodní stavby, inženýrských sítí a pozemních komunikací) nebo jako vrchní stavba, příp. pouze samotnou ocelovou konstrukci.

Naše společnost Eisman disponuje vlastní výrobou ocelových konstrukcí  a jsme držitelem všech potřebných certifikátů.

Dřevěné palety na míru

Dřevěné palety na míru

Vyrábíme atypické palety na míru dle potřeb zákazníka, palety dřevěné, palety překližkové, palety z měkkého dřeva, palety z tvrdého dřeva. 

Paleta slouží jako základná pro přepravu a skladování zboží a výrobků. Proto musí splňovat parametry manipulovatelného prostoru od svého podkladu (od země, od podlahy návěsu, atd.) výšky 100mm, aby bylo umožněno přesouvání pomocí ručních paletovacích vozíků, vysokozdvižných vozíků a vidlicových nakladačů.


Kompletní dokumentace, statické výpočty

Kompletní dokumentace, statické výpočty

Zajíšťujemé kompletní dokumentace včetně statických výpočtů pro námi dodané projekty.

Účelem statického výpočtu je navržení a zejména posouzení nosné konstrukce s ohledem na bezpečnost (únosnost, stabilitu), použitelnost (např. maximální deformace z hlediska výskytu staticky nevýznamných, ale esteticky a pocitově nevyhovujících průhybů, trhlinek a jiných vad), ale také s ohledem na životnost (trvanlivost) a hospodárnost konstrukce. Statický výpočet slouží nejčastěji jako nezbytná součást stavebních projektových dokumentací v různých stupních, čemuž odpovídá rozsah a detailnost jeho zpracování. Pokud je to nutné, obsahuje statický výpočet i posouzení dynamických účinků na konstrukci a může zahrnovat i výsledky zkoušek a měření na skutečných konstrukcích či jejich modelech.

Prodej stavebního řeziva

Prodej stavebního řeziva

Zabýváme se rovněž prodejem stavebního řeziva a ostatních výrobků  ze dřeva, nejen pro stavební průmysl. Kromě toho také zajišťujeme prodej dalšího řeziva a dřeva potřebného i na stavby.

Jsme schopni zajistit kompletní dodávku dřevařského sortimenu, jako jsou prkna, hranoly, střešní latě a další stavební řezivo dle Vaší poptávky a individuálních požadavků.

Další zaměření

Další zaměření

 • výroba ocelových konstrukcí pod VZT
 • výroba ocelových konstrukcí k průmyslovým chladičům
 • výroba a montáž ocelových schodišť a požárních žebříků
 • výroba montážních stolů dle přání zákazníka
 • výroba přepravních rámů
 • výroba ocelových konstrukcí pro stavební výrobu
 • výroba a montáž ocelových konstrukcí výrobních a skladových hal
 • výroba a montáž přístřešků, markýz, zastřešení
 • výroba speciálních jednocestných dřevěných palet
 • přesné dělení materiálů
 • strojní opracování